the Oracle™ BES980the Oracle™ espresso automāts
BES980

Oracle™ ir pasaulē pirmā automatizētā manuālā espresso kafijas mašīna, kas arī bez baristas atnes jūsu mājās patiesu kafejnīcas kvalitāti. Oracle™ modelim ir automātiskie malšanas, devas noteikšanas, presēšanas un piena tekstūras iegūšanas režīmi, automatizējot manuālā espresso vissarežģītākās funkcijas.

the Dual Boiler™ BES920BSSthe Dual Boiler™ espresso automāts
BES920BSS

Pasaulē pirmais sadzīves espresso automāts, kas atbilst Zelta standartam. Baristas kvalitātes kafejnīcas kafija. Tā ir precīzas darbības ierīce, kas ir paredzēta tam, kurš vēlas pilnībā kontrolēt procesu no pupiņas līdz tasei.

the Barista Express™ BES870Barista Express™ espresso kafijas automāts
BES870

Brīnišķīga espresso iegūšanas vissvarīgākais nosacījums ir svaigu pupiņu izmantošana un to samalšana pēc iespējas tuvāk izmantošanas laikam. Iebūvētas dzirnaviņas ar koniskiem malšanas diskiem ļauj tieši filtrkausiņā samalt nepieciešamo daudzumu. Varat pilnībā noregulēt maluma pakāpi un porcijas daudzumu, tādējādi pielāgot to atbilstoši savai gaumei. Patentētais Razor™ porcijas precīzas dozēšanas rīks apstrādā ripu pastāvīgai ekstrakcijai, savukārt PID digitālā temperatūras vadība visā ekstrakcijas laikā nodrošina precīzu ūdens temperatūru.

the Barista Express™ BES870BSSthe Barista Express™ espresso kafijas automāts
BES870BSS

Baristas kvalitātes kafejnīcas kvalitāte, viss nepieciešamais kompaktā izmērā. Integrētas dzirnaviņas ar koniskiem malšanas diskiem un devas noteikšanas funkciju jebkurā brīdī nodrošina pareizo kafijas daudzumu.

the Infuser™ BES840BSSthe Infuser™ espresso kafijas automāts
BES840BSS

Baristas kvalitātes veiktspēja un vadība. PID temperatūras regulēšana nodrošina pareizas temperatūras ūdens padevi, nodrošinot sabalansētu espresso garšu.


the Duo-Temp™ Pro BES810BSSthe Duo-Temp™ Pro espresso kafijas automāts
BES810BSS

Baristas kvalitātes kafija ar pieņemamu cenu. PID temperatūras regulēšana nodrošina pareizas temperatūras ūdens padevi, nodrošinot sabalansētu espresso garšu.

the Smart Grinder™ Pro BCG820Smart Grinder™ Pro kafijas dzirnaviņas
BCG820

Ideālas kafijas pagatavošanai ir nepieciešams precīzs svaigi samaltu pupiņu daudzums. Tomēr maluma pakāpes iestatījumiem ir nepieciešams atšķirīgs malšanas laiks, lai iegūtu viendabīgu porciju. Stollar Smart Grinder™ Pro ar koniskiem malšanas diskiem izmanto Dosing IQ tehnoloģiju, lai automātiski noregulētu devu, tiklīdz maināt maluma pakāpi. Izvēlieties starp "tases" kafijas spiedei vai kafijas automātam ar filtru un "devas" espresso, lai iegūtu pareizu porciju atbilstoši vēlamajai kafijai. Varat pielāgot atbilstoši gaumei.

the Knock Box™ Mini BES001Nerusējošā tērauda tvertne izlietotai kafijai
BES001

Palīdz izsist visblīvāko kafijas biezumu "ripu".

the Descaler™ BES007the Descaler™ atkaļķotājs
BES007

Bioloģiski noārdošs, fosfātus nesaturošs atkaļķošanas pulveris.

Replacement Water Filters BWF1006 rezerves ūdens filtri (1 gadam)
BWF100

Samazina ūdens cietību, lai uzlabotu espresso un kafijai paredzētā ūdens izskatu un garšu. Filtrs jāmaina ik pēc 2 mēnešiem, kā norādīts uz filtra turētāja roktura datuma regulatora.


Kamareta coffee machine cleaning tabletsKamareta kafijas automāta tīrīšanas tabletes
29290001

Pilnībā iztīra kafijas pārpalikumus no kafijas automātiem, lai garantētu nevainojamu kafijas baudījumu.